Merak Ettikleriniz

Sistemimize ücretsiz üye olabilir ve üyelere özel avantajlardan yararlanabilirsiniz. Üyelik işlemleri ve üye bilgilerinizin, parolanızın güncellemesini gerçekleştirebilirsiniz.


Yeni veya geçmişteki siparişlerinizin tedarik ve kargo teslimatı gibi aşamalarını buradan takip edebilirsiniz. Havale ile ödemeli siparişleriniz için banka hesap numaralarımıza ödeme yapabilir yada kapıda ödeme yapabilirsiniz Siparişlerinizi oluştururken kullandığınız teslimat ve fatura adreslerinizi güncelleyin.


Satış Sözleşmesi, müşteri ile firmamız arasında, Sanal Ortamda Mesafeli Satış Sözleşmesi geçerlidir. Sitemizden alışveriş, 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna tabidir.


Banka havalesiyle ödeme yapmayı tercih ettiğiniz siparişlerinizde, havale işlemini yaptıktan sonra bu formu kullanarak bilgi veriniz. Sipariş durumu bilgi sorma, kargo bilgisi, iade ve değişim taleplerinizi iletiniz. Mağazamızla ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi bize iletiniz.


Size ait bilgileri (TC kimlik, e-posta, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir sekilde üçüncü kisiler ile paylasmaz. Sitedeki bilgiler sadece hedef kullanıcılara yönelik olup, bu bilgiler başkaları tarafından 3. şahıslara / gruplara dağıtılamaz, kopyalanamaz, iletilemez. Sitede adı geçen tescilli markaların ve metinlerin izinsiz kullanımı yasaktır. Bütün yayıncılar, bu site ile bunun bağlı olduğu sitelerin içeriğinin erişim ve kullanımının kendi riskleri olduğunu kabul ederler. Bu sitelerin veya bağlı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluşun; erişimden, kullanımdan veya kaynak gösteriminden dolayı ortaya çıkabilecek sonuçlardan veya içeriğinde olabilecek hata ve/veya eksiklerden dolayı cezai ve hukuki sorumluluğu olmayacaktır. Buna bağlı sonuçlar nedeniyle, bu sitelerin veya bağlı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.